Новинка останнього часу, справедливо відповідає своїй назві й ажиотажу навколо себе. Культура незалежного світлового дня, плодоносіння без пауз, формує й на вусах великі ягоди масою до 50 г, не залишає садівників байдужими. Ягоди темно-малинового кольору, запашні та щільні, особливо смачні та ароматні за повного визрівання, водночас анітрохи не втрачають своєї трансластабельності. Сорт вимагає обов'язкового внесення органічних добавок. У разі об'ємного забезпечення кореневої системи (вирощування у великих вазонах) Єлизавета має типовий ампельна рослина
Внимание! Насіння полуниці туговсхоже! Необхідно строго дотримуватися посівного режиму! Сходи найчастіше з'являються нерівномірно впродовж 30-40 днів (до 60 днів).
Сіяти насіння на розсаду можна в різну пору року, проте найкращий час для посіву — зима (кінець січня — мар). Підготовка ґрунтової суміші полягає в тому, що 3 частини піску перемішують із 5 частинами розсипчастого перегною й прогрівають у духовці 3-4 години за температури 90-100 °C. Насіння акуратно розкладають на поверхні злегка ущільненого та зволоженого ґрунту, накривають шаром снігу завтовшки 5 см, зверху горщики закривають плівкою для запобігання пересиханню ґрунту. На 3-5 днів посівні горщики ставлять у холодне місце (температура 0...5 °C), потім для проростання насіння тримають за постійної температури +22 °C, не допускаючи пересихання ґрунту.
У фазі 1-2 справжніх листя сітківниці пікують у горщики та знижують температуру до +14...+16 °C. Пересадку в ґрунт виробляють після появи 6-го справжнього аркуша.
- Ціна: 24 ₴